Nowa gra w świecie Minecrafta, która może pojawić się w przyszłym roku

Nowa gra w świecie Minecrafta, która może pojawić się w przyszłym roku

Co ma wspólnego Minecraft? Sześcienny świat i nieskończony potencjał do odkrywania i wyrażania swojej kreatywności. Pierwotnie stworzona przez Notch, gra jest obecnie własnością firmy Microsoft, która opracowuje kolejną grę RPG osadzoną w świecie przytulnego survivalu. Tym razem skupiono się na atmosferze techniki.

Obejrzyj film Zarządzaj e-sportami. Dzień z życia studenta

mamy teraz więcej szczegółów

Minecraft Legends, strategiczna gra akcji osadzona w sześciennym świecie, może zostać uruchomiona zarówno na PC, jak i konsolach: Xbox, PlayStation i Nintendo Switch. Nie wspomniano o dacie jej premiery, ale podano pewien margines: wiosna 2023 roku. Dodatkowo udowodniono pierwszy zwiastun gry, który rzuca nieco światła na fabułę: zadaniem gracza może być obrona świata przed nadchodzącymi Pigliny. . Na dole. Bronić.

Minecraft to silna marka

Opracowana w zaciszu jednego człowieka unikalna wersja gry Minecraft jest obecnie najlepiej sprzedającym się sportem na świecie. Według wykresów sprzedano prawie 240 milionów egzemplarzy Minecrafta. Najwyższe miejsce to głowa i ramiona nad resztą gry, w każdym razie GTA V sprzedało się o jedną trzecią niżej niż sześcienna piaskownica na 2 miejscu

Przyczyny sukcesu i uznania Minecrafta leżą w jego możliwościach. To rekreacja, która ma być udana, uzależniająca, twórczo wymagająca, a co najważniejsze, odpowiednia dla widzów w każdym wieku, bez względu na płeć czy preferencje. Obecnie Minecraft żyje drugim życiem dzięki scenie speedrun, czyli przejściu gry na zegar, a także licznym modyfikacjom urozmaicającym rozgrywkę.

Newsletter

Bądź na bieżąco!

Napisz do nas